پنوماتیک جک پنوماتیک چهار میل
search
  • پنوماتیک جک پنوماتیک چهار میل
  • پنوماتیک جک پنوماتیک چهار میل
  • پنوماتیک جک پنوماتیک چهار میل
  • پنوماتیک جک پنوماتیک چهار میل
پنوماتیک جک پنوماتیک چهار میل
پنوماتیک جک پنوماتیک چهار میل پنوماتیک جک پنوماتیک چهار میل پنوماتیک جک پنوماتیک چهار میل پنوماتیک جک پنوماتیک چهار میل

جک پنوماتیک چهار میل

برای اطلاع از قیمت و موجودی به واتساپ پیام بدهید.
rating خواندن نظر
میانگین امتیاز: 10/10 تعداد نظرات: 1
SC

جک پنوماتیک چهار میل cylinder pneumatic sc یا سیلندر پنوماتیک چیست؟
جک پنوماتیک چهار میل cylinder pneumatic sc یا سیلندر پنوماتیک، دسته ای از عملگرهای سیستم پنوماتیک هستند و همانطور که از نام آنها مشخص است، توسط هوای فشرده کار می کنند. روش کلی حرکت در جک پنوماتیک چهار میل به این شکل است ، که هوای فشرده از پورت ورودی جک وارد شده و در پشت پیستون سیلندر جمع می شود و در نهایت با فشار خود منجر به حرکت صفحه ای می شود، که شفت جک به آن متصل است و به این ترتیب جک پنوماتیک چهار میل به حرکت درخواهد آمد. این مدل جک ها به منظور جابه جایی و انتقال خطی مورد استفاده قرار می گیرند. پارامتر های مهم برای انتخاب جک پنوماتیک چهار میل کورس جک/مقداری که شافت جک حرکت می کند و قطر پیستون داخلی جک پنوماتیک است. برای خرید جک پنوماتیک چهار میل و یا دریافت کاتالوگ و لیست قیمت جک پنوماتیک چهار میل یا cylinder pneumatic sc با کارشناسان ما در فروشگاه پنورسان تماس بگیرید. 

تعداد

جک پنوماتیک به وسیله نیروی باد عمل کرده و بصورت طولی حرکت و در فشار و اقطار مختلف تولید می گردد. جک پنوماتیک شامل بدنه یا پوسته ، پیستون ، پکینگ و اتصالات مربوطه می باشد ، که با توجه به نوع نصب و کاربری قابل انتخاب می باشد . جک های پنوماتیک در انواع مگنت دار/سنسور دار و بدون مگنت می باشد. مشخصات جک چهار میل پنوماتیکی را بر اساس قطر داخلی جک و کورس جک/میزانی که شافت از جک بیرون میاید مشخص میشود.

اجزای ساخت جک پنوماتیک چهار میل شامل :

بدنه یا پوسته جک پنوماتیک ، پیستون جک پنوماتیک ، پکینگ جک پنوماتیک و اتصالات مربوطه می باشد، که با توجه به نوع نصب و کاربری قابل انتخاب می باشد . جک های پنوماتیک در دو مدل مگنت دار/ سنسور دار و بدون مگنت می باشد.


کاربرد جک پنوماتیک چهار میل cylinder pneumatic scیا سیلندر پنوماتیک :
جک پنوماتیک یکی از پر کاربردترین تجهیزات پنوماتیک در اتوماسیون صنایع چوب ، صنایع پرس ، صنایع ماشین سازی ، صنایع خودرو سازی ، صنایع کاشی و سرامیک و خطوط تولید می باشد. که در انواع مختلف در دسترس است.

انواع جک پنوماتیک عبادرتند از :

جک پنوماتیک چهارگوش، جک پنوماتیک چهارمیل، جک پنوماتیک گرد، جک پنوماتیک قلمی، جک پنوماتیک کتابی، جک پنوماتیک دوشفت، جک پنوماتیک کامپکت، جک پنوماتیک فنری، جک پنوماتیک روتاری، جک پنوماتیک یکطرفه، جک پنوماتیک، جک پنوماتیک دوسر شفت، جک پنوماتیک رادلس.

کد و مدل جک پنوماتیک چهار میل cylinder pneumatic scیا سیلندر پنوماتیک

DNC ، SC ، TN ، SDA ، DNG ، DNU ، SDA ، ACPS ، HLS ، HLQ ، ACQ ، ADVU ، DSNU ، QCK

 

مرجع های ویژه

خدمات عالی
rating 10
یکی از با کیفیت ترین سایت هایی بود که در ایران دیدم و بسیار از خدمات شما خرسندم و از این بابت از شما تشکر می کنم
پاسخ: با کمال سپاس از شما دوست عزیز

16 محصول دیگر در همین شاخه همین شاخه: