پنوماتیک

پنوماتیک چیست؟

پنوماتیک یا نیوماتیک در یونانی به معنی نفس یا باد است ،امروزه مفهوم پنوماتیک در بازار ایران کمی دست خوش تغییرات شده است و مفهوم پنوماتیک به استفاده از هوای فشرده برای انتقال انرژی تغییر پیدا کرده است . ساز و کار سیستم های پنوماتیکی به این صورت هست که هوا به وسیله یک کمپرسور فشرده شده و داخل سیستم پنوماتیک مصرف میشود . سیستم های پنوماتیک به دلیل مزایایی از قبیل قابلیت نگه داری و تعمیر آسان، بازده بالا و ... باعث شده در صنعت مورد توجه خاصی قرار بگیرند. انواع قطعات و لوازم پنوماتیک عبارتند از : جک پنوماتیک، شیر پنوماتیک، واحد مراقبت پنوماتیک، اتصالات پنوماتیک، گیج فشارپنوماتیک و ...

برای خرید محصولات پنوماتیک و یا دریافت کاتالوگ و لیست قیمت قطعات پنوماتیک pneumatic با کارشناسان ما در فروشگاه پنورسان تماس بگیرید.

پنوماتیک

پنوماتیک

پایش های فعال

پنوماتیک

شیر برقی ypc کره

rating 0 نظر
برای اطلاع از قیمت و موجودی به واتساپ پیام بدهید.

نماینده شیر برقی  ypc کره در فروشگاه پنورسان

شیر برقی  ypc کره مدل SF از پرمصرف ترین نوع محصولات YPC کره می باشند، که شامل سایزهای دنده 1/8 اینچ، 1/4 اینچ، 3/8 اینچ و 1/2 اینچ میباشند.فرمان و عملکرد این نوع شیر برقی به شکل 2-5 و 3-5 استفاده می شود.این شیرها قابلیت نصب بر روی پایه بلوکی را دارند و پایه های 2 خانه الی 14 خانه موجود می باشند.شیر برقی  ypc کره دارای کیفیت بسیار بالایی میباشد که در سیکلهای کاری بالا میتوان استفاده کرد.برای خرید شیر برقی  ypc کره و یا دریافت کاتالوگ و لیست قیمت شیر برقی  ypc کره یا Solenoid valve YPC  با کارشناسان ما در فروشگاه پنورسان تماس بگیرید.