پنوماتیک

پنوماتیک چیست؟

پنوماتیک یا نیوماتیک در یونانی به معنی نفس یا باد است ،امروزه مفهوم پنوماتیک در بازار ایران کمی دست خوش تغییرات شده است و مفهوم پنوماتیک به استفاده از هوای فشرده برای انتقال انرژی تغییر پیدا کرده است . ساز و کار سیستم های پنوماتیکی به این صورت هست که هوا به وسیله یک کمپرسور فشرده شده و داخل سیستم پنوماتیک مصرف میشود . سیستم های پنوماتیک به دلیل مزایایی از قبیل قابلیت نگه داری و تعمیر آسان، بازده بالا و ... باعث شده در صنعت مورد توجه خاصی قرار بگیرند. انواع قطعات و لوازم پنوماتیک عبارتند از : جک پنوماتیک، شیر پنوماتیک، واحد مراقبت پنوماتیک، اتصالات پنوماتیک، گیج فشارپنوماتیک و ...

برای خرید محصولات پنوماتیک و یا دریافت کاتالوگ و لیست قیمت قطعات پنوماتیک pneumatic با کارشناسان ما در فروشگاه پنورسان تماس بگیرید.

پنوماتیک

پنوماتیک

پایش های فعال

پنوماتیک

اتصال پنوماتیک CDC کره

برای اطلاع از قیمت و موجودی به واتساپ پیام بدهید.

نماینده اتصال پنوماتیک CDC کره در فروشگاه پنورسان

در انتخاب و خرید اتصالات پنوماتیک CDC کره نوع سایز رزوه، سایز شلنگ خور، کیفیت اتصال پنوماتیک، دقت ساخت، آلیاژ بکار رفته شده در اجزای مختلف اتصالات پنوماتیک از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است که میبایست به آنها توجه کرد. هر یک از اتصال پنوماتیک CDC کره کاربری های متفاوتی دارند. از جمله این اتصالات می توان به اتصال مستقیم اشاره کرد که در مدلهای: اتصال مستقیم آلن خور، اتصال مستقیم تابلویی، اتصال مستقیم مهره ای پلاستیکی و رابط مستقیم بین راهی در فروشگاه پنورسان موجود میباشند.برای خرید اتصال پنوماتیک CDC کره و یا دریافت کاتالوگ و لیست قیمت اتصال پنوماتیک CDC کره لطفا با کارشناسان ما در فروشگاه پنورسان تماس بگیرید.