پنوماتیک

پنوماتیک چیست؟

پنوماتیک یا نیوماتیک در یونانی به معنی نفس یا باد است ،امروزه مفهوم پنوماتیک در بازار ایران کمی دست خوش تغییرات شده است و مفهوم پنوماتیک به استفاده از هوای فشرده برای انتقال انرژی تغییر پیدا کرده است . ساز و کار سیستم های پنوماتیکی به این صورت هست که هوا به وسیله یک کمپرسور فشرده شده و داخل سیستم پنوماتیک مصرف میشود . سیستم های پنوماتیک به دلیل مزایایی از قبیل قابلیت نگه داری و تعمیر آسان، بازده بالا و ... باعث شده در صنعت مورد توجه خاصی قرار بگیرند. انواع قطعات و لوازم پنوماتیک عبارتند از : جک پنوماتیک، شیر پنوماتیک، واحد مراقبت پنوماتیک، اتصالات پنوماتیک، گیج فشارپنوماتیک و ...

برای خرید محصولات پنوماتیک و یا دریافت کاتالوگ و لیست قیمت قطعات پنوماتیک pneumatic با کارشناسان ما در فروشگاه پنورسان تماس بگیرید.

پنوماتیک

پنوماتیک

پایش های فعال

پنوماتیک

جک پنوماتیک چهار میل

برای اطلاع از قیمت و موجودی به واتساپ پیام بدهید.

جک پنوماتیک چهار میل cylinder pneumatic sc یا سیلندر پنوماتیک چیست؟
جک پنوماتیک چهار میل cylinder pneumatic sc یا سیلندر پنوماتیک، دسته ای از عملگرهای سیستم پنوماتیک هستند و همانطور که از نام آنها مشخص است، توسط هوای فشرده کار می کنند. روش کلی حرکت در جک پنوماتیک چهار میل به این شکل است ، که هوای فشرده از پورت ورودی جک وارد شده و در پشت پیستون سیلندر جمع می شود و در نهایت با فشار خود منجر به حرکت صفحه ای می شود، که شفت جک به آن متصل است و به این ترتیب جک پنوماتیک چهار میل به حرکت درخواهد آمد. این مدل جک ها به منظور جابه جایی و انتقال خطی مورد استفاده قرار می گیرند. پارامتر های مهم برای انتخاب جک پنوماتیک چهار میل کورس جک/مقداری که شافت جک حرکت می کند و قطر پیستون داخلی جک پنوماتیک است. برای خرید جک پنوماتیک چهار میل و یا دریافت کاتالوگ و لیست قیمت جک پنوماتیک چهار میل یا cylinder pneumatic sc با کارشناسان ما در فروشگاه پنورسان تماس بگیرید.